Zayıflatan Özel Su Karışımları

Su içmenin zayıflamaya etkisinin çok olduğunu biliyorduk. Şimdi, suyu zayıflama konusunda daha etkin hale dönüştüren tarifler de çıktı. Bu tariflerle içtiğimiz suyu daha yağ yakıcı ve zayıflatıcı hale getirebiliyoruz.

Kilo vermek, yağların yanmasını sağlamak ve bel bölgesini inceltmek için bu suları mutlaka için. Daha ince bir bel, kaybolmuş bel simidi ve daha biçimli kalçalar için bu sulardan için, sağlıklı zayıflayın.

Gelelim söz konusu zayıflatan özel su tariflerine:

Narenciyeli su:

Portakal ve limon gibi narenciyeler C vitamini açısından oldukça zeningindir. C vitamini; yağ yakımını hzılandırır ve size enerji verir. 3-4 dilim portakal ya da limonu 1 litre suyun içine atın ve hazırladığınız suyu gün içerisinde tüketin.

Salatalıklı su:

Potastum, A ve C vitamini açısından zengin olan salatalık, toksinlerin vücuttan atılmasına ve metabolizmanızın hızlı çalışmasına yardımcı olur. 6-7 adet doğranmış salatalığı 1 litre suyun içine atın. Hem serinletici hem de lezzetli bu karışımı seveceksiniz.

Kırmızı biberli su:

Kırmızı biberli suyun tadı kulağa pek hoş gelmeyebilir, ama siz yine de ona bir şans verin. Acı kırmızı biberin içindeki kapsaisin adlı madde, metabolizmayı güçlendiriyor ve sindirimi kolaylaştırıyor.
Acı biberli suyu içemem diyorsanız; 1 litre suyun içine birkaç çilek, yabanmersini ve diğer kırmızı meyveleri de ekleyip lezzetli bir karışım elde edebilirsiniz. C vitamini açısından yüksek değerlere sahip olan kırmızı meyveler, bağışıklık sisteminizi de güçlendirmeye yardımcı olur.